ATLETİZM ŞAMPİYONASI LANSMANI DARÜLACEZE’DE GERÇEKLEŞTİ

0
436 views

İstanbul’da düzenlenecek olan 2023 Avrupa Salon Atletizm Şampiyonası’nın tanıtımı kurumumuzda düzenlenen bir dizi etkinlik ile gerçekleştirildi.
Başkanımız Hamza Cebeci ile Türkiye Atletizm Federasyonu Başkanı Fatih Çintimar, İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu, atletizm kulüplerinin temsilcileri ve sporcular katıldı.
Etkinliğin ilk bölümünde Başkanımız Hamza CEBECİ ve idare Meclisi Üyemiz Fuat KULAÇOĞLU Türkiye Atletizm Federasyonu (TAF) Başkanı Fatih Çintimar, milli sporcularımız ve federasyon yetkililerinden oluşan misafirlerimizi makamında kabul etti. Daha sonra kurumumuzun bahçesine inen millilerimiz sakinlerimize milli forma hediye ederek günün anısına defne fidanı diktiler.
Darülirfan Kültür Merkezi’mizde devam eden etkinlikte Darülaceze’nin hizmet ve projelerini anlatan sinevizyon gösterimi ve Başkanımız Hamza CEBECİ’nin konuşmasının ardından “2023 Avrupa Salon Atletizm Şampiyonası Tanıtım” bölümüne geçildi. Bu bölümde TAF Başkanı Fatih Çintimar ve İBB il Gençlik ve Spor Müdürü İlker Öztürk, birer konuşma yaptı. 2023 Avrupa Salon Atletizm Şampiyonası tanıtım filmlerinin yeraldığı sinevizyon gösteriminin ardından etkinlik sona erdi.
Böyle önemli bir lansmana Darülaceze’yi paydaş eden Atletizm Federasyonu Başkanı Fatih ÇİNTİMAR’a teşekkür ediyor Milli takımımıza 2023 Avrupa Salon Atletizm Şampiyonasında başarılar diliyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz