AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKAN YARDIMCIMIZ MEHMET ERSOY DARÜLACEZE’Yİ ZİYARET ETTİ

0
124 views

 

Başkanımız Hamza Cebeci, Bakan Yardımcımız Mehmet Ersoy ile Sivas Eski Milletvekili Ali Turan’ı makamında ağırlayarak kurum hakkında bilgi sundu. 

Başkanımız Hamza Cebeci, Darülaceze Sosyal Hizmet Şehri projesi kapsamında; Başkan Yardımcımız Ahmet Malatyalı ile Genel Koordinatörümüz Mehmet Ayhan Ömeroğlu’ndan oluşan heyetle Almanya’ya  gerçekleştirdikleri çalışma seyahati ile ilgili de Bakan Yardımcımız Mehmet Ersoy’u bilgilendirdi.

Bakan Yardımcımız Mehmet Ersoy, Bakanlığın görev ve mesuliyetinin her geçen gün arttığını belirterek, “ülkemizin dezavantajlı gruplarına aile sıcaklığını aratmayan ortamlar hazırlamak için tüm imkanlarımızla çalışıyoruz.” dedi.

Darülaceze gerçeğine bakıldığında devletin merhametli yönünün görüldüğüne vurgu yapan Bakan Yardımcımız Ersoy, “Büyük gayretlerle güzel hizmetler ortaya konuyor. Darülaceze, elleri öpülesi büyüklerimizin hiçbirinin kendini garip ve kimsesiz hissetmediği bir kurum. Buradaki insalar maddi ihtiyaçlarının karşılanmasının yanı sıra, manevi ihtiyaçları olan ilgi ve sevgiyi de bulabiliyorlar.”dedi.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Bakan Yardımcımız Mehmet Ersoy, Darülaceze’de yapmış olduğu çalışmalar dolayısıyla Başkanımız Hamza Cebeci’yi ve ekibini tebrik etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz