AK Parti İstanbul İl Başkanı’ndan Kurumumuza Ziyaret

AK Parti İstanbul İl Başkanı Sayın Osman Nuri KABAKTEPE ve ekibini kurumumuzda ağırladık.

Darülirfan Toplantı Salonumuzda İdare Meclisi Üyelerimiz; Namık AYHAN, Hasan ŞAHİN ve Daimi Heyet Üyelerimizin katıldığı kahvaltılı toplantı, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürümüz Selda TAŞ’ın sunumuyla başladı.

Kahvaltının ardından Darülaceze’nin dünü, bugünü ve projeleri konulu sinevizyon gösterimi gerçekleştirildi.

Başkanımız Hamza CEBECİ hoş geldiniz konuşmasının ardından AK Parti İstanbul İl Başkanı Sayın Osman Nuri KABAKTEPE katılımcılara hitap ederek; “Darülaceze gibi köklü bir kurumda olmaktan çok mutlu olduklarını, özellikle yapılan hizmetlerin tanıtıldığı sinevizyonu izledikten sonra kurumumuz adına gurur duyduklarını ve her zaman Darülaceze’ye katkı sağlamak için hazır olduklarını” ifade etti.

Ziyaretin ikinci bölümünde misafirlerimiz Ziyaretçi Merkezimizde sakinlerimiz ile bir araya gelerek sohbet ettiler.

Kurumumuzdan ayrılmadan önce Başkanlık makamında Darülaceze Anı defterine görüşlerini belirten Sayın Osman Nuri KABAKTEPE ve ekibine kurumumuza göstermiş oldukları teveccühten ötürü teşekkür ediyoruz.

Toplantımızda ikram edilen kahvaltının sponsorluğunu üstlenen İdare Meclisi Üyemiz Sayın Hasan ŞAHİN’e de ayrıca teşekkürlerimizi sunarız.

Devamı

Benzer Haberler

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN, Yurt ve Kültürel Tesis Açılışımıza Katıldı

Darülaceze Yurt Ve Kültürel Tesis Açılışı ile Büyük Darülaceze Sosyal Hizmet Şehri Tanıtım Töreni, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile Darülaceze Başkanlığı yerleşkesinde...

İstanbul Valisi Ali YERLİKAYA’dan Darülaceze’ye Ziyaret

Başkanımız Hamza CEBECİ, İstanbul Valisi Ali YERLİKAYA’ya yakında açılışı yapılacak olan Darülaceze Sosyal ve Kültürel Tesis projesi hakkında bilgi verdi.  

İdare Meclisi Eylül 2021 Toplantısı Gerçekleşti

Darülaceze Başkanlığı Eylül ayı İdare Meclisi Toplantısı kurumumuzda gerçekleşti. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Derya Yanık Hanımefendinin başkanlığındaki toplantıya Başkanımız Hamza Cebeci ve İdare Meclisi...

‘Desteğim Seninle Her Yerde Darülaceze Gönüllüler Projesi’

Gençlik projeleri destek programı (2020-1) kapsamında Gençlik Ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen 'Desteğim Seninle Her Yerde Darülaceze Gönüllüler Projesi' kapanış programı geniş bir katılımla...