ANADOLU ATEŞİ GENEL SANAT YÖNETMENİ MUSTAFA ERDOĞAN DA GÖNÜLLÜLERİMİZ ARASINA KATILDI

0
318 views

 

Anadolu Ateşi Genel Sanat Yönetmeni Mustafa Erdoğan, kurumumuza ziyarette bulunarak, Darülaceze için yapılacak çalışmalarda her zaman yanında olacağını, tarihi Darülaceze’nin gönüllüsü olmak istediğini söyledi.

Başkanımız Hamza Cebeci ile birlikte Sakinlerimizi ziyaret eden Mustafa Erdoğan, burada verilen hizmetleri yakından görmenin kendisini hem mutlu ettiğini hem de duygulandırdığını ifade etti. “Darülaceze için yapılacak çalışmalarda her zaman yanında olacağım ve tarihi Darülaceze’nin gönüllüsü olmak istiyorum.”dedi.

Anadolu Ateşi Genel Sanat Yönetmeni Mustafa Erdoğan’ın ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkanımız Hamza Cebeci, birbirinden değerli ilim, kültür ve sanat adamlarının Darülaceze gönüllüsü olmasının mutluluk verici olduğunu, onların ilgi ve alakalarının burada bulunan sakinlerin hayata tutunmalarında büyük etken olduğunu söyledi.

Başkanımız Cebeci, Mustafa Erdoğan’la, 10 Mayıs 2016 Salı günü Sinan Erdem Spor Salonu’nda Darülaceze’nin 120. yılı etkinlikleri kapsamında Türk ve Dünya futbol yıldızlarının bir araya geleceği program ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz