BAKANIMIZ RAMAZANOĞLU SAKİNLERİMİZİN ANNELER GÜNÜ’NÜ KUTLADI

0
425 views

 

 “Anneler Günü”nü dolayısıyla sakinlerimizi ziyarete gelen Bakanımız Sema Ramazanoğlu, Darülaceze’ye gönül köprülerimizi güçlendirmeye muhabbetimizi yaşamaya geldiklerini ifade etti.

Bakanlığa bağlı Çocuk Koruma Evleri’nde kalan çocuklarla, ninelerin ve dedelerin ellerini öpmeye geldiklerini söyleyen Bakanımız Ramazanoğlu, “Tüm annelerimizin anneler gününü kutluyorum.” dedi.

“Biz büyük bir aileyiz” ifadesini kullanan Bakanımız Ramazanoğlu, “Kadim geleneğimiz olan bu büyük ve güçlü ailemizin içerisinde; küçüklerimizle birlikte büyüklerimizle beraberiz. Gönül köprülerimiz, muhabbet köprülerimiz, saygımız, muhabbetimiz ile bugün beraberlik için buradayız.” diye konuştu.

Peygamber Efendimiz’in, “Cennet annelerin ayakları altındadır” Hadis-i Şerifini hatırlatan Ramazanoğlu, “Sayın Cumhurbaşkanımız da şöyle diyor: ‘Annelerinizin sadece ellerini öpmeyin, ayaklarının altını da öpün.’ Evet biz annelerimizin sadece ellerini değil, ayaklarının altını da öpüyoruz. Yine Neşet Ertaş ise ‘anneler insandır, biz ise insanoğluyuz’ der. Biz bugün gönül köprülerimizi güçlendirmeye muhabbetimizi yaşamaya geldik.”dedi.

Bakanımız Ramazanoğlu, Başkanımız Hamza Cebeci ile birlikte, sakinlerimizi tek tek ziyaret ederek, onlarla sohbet etti. Gül takdim ederek, anneler gününü kutladı, sorunları olup olmadığını sordu. Sakinlerimiz Bakanımız Ramazanoğlu’na sarılarak teşekkür etti ve Darülaceze’de kendilerine çok iyi bakılıp, her türlü ihtiyaçlarının giderildiğini dile getirdi.

Ramazanoğlu, beraberinde geldiği çocuklara ninelerin ve dedelerin ellerini öptükten sonra Başkanımız Hamza Cebeci’nin makamında çocuklara dondurma ikram etti.

Kurumumuz gönüllüsü olan sevilen radyocu Gezegen Mehmet de kızı ile birlikte Bakanımız’ın ziyaretlerine eşlik ederek Sakinlerimizin “Anneler gününü” kutladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz