BAŞKANIMIZ CEBECİ İSTANBUL GENÇLİK FUARI’NA ZİYARETTE BULUNDU

0
191 views

 

Başkanımız Hamza Cebeci, Darülaceze Başkanlığı’nında standının bulunduğu İstanbul Gençlik Fuarı’nda incelemelerde bulundu.

Darülaceze Başkanlığı ve Uluslararası Vuslat Platformu stanlarında misafirlerini kabul eden Başkanımız Cebeci, Genç Birlik Vakfı, Milli Türk Talebe Birliği, TÜGVA (Türkiye Gençlik Vakfı), KARDEF (Kafkas Artvin Dernekleri Federasyonu), Gençlik Yeni Anayasa İstiyor standlarına da ziyarette bulunarak karşılaştığı Yazar Siber Eraslan ile de ayaküstü sohbet etti.

Gençler ile ilgili projelerin daha öncelikli olması gerektiğine vurgu yapan Başkanımız Cebeci, bu fuarın da gençlerin en azından gündemde tutulmasında önemli faktör olduğunu söyledi.

Gençlik Yeni Anayasa İstiyor standındaki duvar yazısına ise, “Milletimizin makûs talihini yenecek, yeniden büyük Türkiye’nin; insanların imanlarına engel teşkil eden bütün engelleri kaldıracak bir Anayasa arzu ediyoruz. İnşallah ben gençlik ve bu parlemento bu arzuyla gerçekleştirir. Bu millet bunu hak ediyor.” ifadelerini kullandı.

Başkanımız Hamza Cebeci’nin bu ziyaretine; Başkan Yardımcımız Ahmet Malatyalı ile Özel Kalem Müdürümüz Emrullah Büyükaslan da refakat etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz