DARÜLACEZE KATEGORİSİNDE ASİL BİR ÖRNEKTİR

0
784 views

DARÜLACEZE KATEGORİSİNDE ASİL BİR ÖRNEKTİR

Başkanımız Hamza Cebeci, Başkan Yardımcılarımız Ahmet Malatyalı, Ümit Ünal ve Özel Kalem Müdürümüz Emrullah Büyükaslan ile birlikte TSK Çamlıca Özel Bakım Merkezi’ne ziyaret gerçekleştirdi.

TSK Çamlıca Özel Bakım Merkezi Başkanı Hava Savunma Albay Olcayto Süder, Darülaceze heyetini makamında ağırlayarak ikramda bulundu.

Albay Süder, Başkanımız Hamza Cebeci’ye ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Darülaceze’nin kategorisinde asil bir örnek olduğunu, örnek olmasından da meslek mensupları olarak ziyadesiyle nasiplendiklerini söyledi.

Albay Süder, TSK Çamlıca Özel Bakım Merkezi’nin; Askeri Memur, Astsubay, Uzman Jandarma Çavuş ve Uzman Erbaş emeklilerinden 65 yaşını doldurmuş olanlar, kimsesiz olup da devamlı bakıma muhtaç olan kişilere bakım, tedavi ve gözetim hizmeti verdiğini takrir etti.

Başkanımız Hamza Cebeci de, İnsanın eşrefi mahlûkat olduğunu, şerefli insanların da şerefini muhafaza etmenin asli vazife olduğunu, bu tip kurumlara ihtiyaç duyulmamasını arzu ettiklerini, ama ihtiyaç vuku bulduğunda da en moderni ile hizmet verilmesi gerektiğini beyan etti. Ve Albay Olcayto Süder’e misafirperverliği için teşekkür etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz