Darülaceze Sakinleri Umre’den döndü

0
314 views

 

Tarihî Darülaceze sakinleri 10 günlük umre programını tamamlayarak yurda döndü.

Darülaceze umre kafilesini, Sabiha Gökçen Havaalanı’nda; Darülaceze Başkanı Nevzat Bayhan, İkram ve Ekrem Turizm’in sahibi Ekrem Özkaymaz ile Birlik Turizim’in sahibi Nebil Çelebi karşıladı.

Darülaceze Başkanı Nevzat Bayhan, İkram ve Ekrem Turizmin sahibi Ekrem Özkaymaz ile Birlik Turizim’in sahibi Nebil Çelebi sakinlerlin ellerini öperek mutluluklarına ortak oldular.

Darülaceze Başkanı Nevzat Bayhan, hayırsever işadamlarımızın yapmış olduğu bu örnek davranışın herkesin gözünü kamaştırdığını söyledi.

Bayhan; “Sayın Başbakanımızın Sosyal Devlet vizyonuyla Sayın Bakanımızın himayelerinde ülkemiz yaşlıları ve kimsesizlerinin huzurlu bir yaşama kavuştuklarını söyledi. Bayhan,  Darülaceze sakinlerinin kutsal beldelere yapmış oldukları yolculuk nedeniyle mutluluklarını paylaştığını ve bu mutluğa vesile olan TURSAV’ın genel başkanı Sn. Başaran Ulusoy’a,   Ekrem ve İkram Turizm’in sahipleri Sn.Ekrem Özkaymaz’a, Sn.Şaban Bilgiç’e ve Birlik Turizim’in sahibi Nebil Çelebi’ye teşekkür etti.

İkram ve Ekrem Turizm’in sahibi Ekrem Özkaymaz, Medine ve Mekke’de Darülaceze sakinlerine en iyi hizmeti sunmak için hiç bir fedakârlıktan kaçınmadıklarını, onları kendi evlerinde gibi hissetmeleri için tüm imkânlarını seferber ettiklerini söyledi. Özkaymaz, bundan sonra da Darülaceze sakinleri için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Birlik Turizim’in sahibi Nebil Çelebi de, böyle güzel insanların tebessümlerine ve mutluluklarına katkı sağlamanın huzuru içinde olduklarını söyledi. Atlas Jet olarak bugün olduğu gibi bundan sonrada Darülaceze sakinlerine kapılarının her zaman açık olacağını söyledi.

Heyecanları ve mutlulukları gözlerinden okunan Darülaceze sakinleri de kendileri için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan; Nevzat Bayhan, Ekrem Özkaymaz, Nebil Çelebi ve Başaran Ulusoy’a şükranlarını dile getirdiler.

Aynı hayırseverler Darülcaze’den iki kafileyi daha umre için Kutsal Topraklar’da ağırlama sözü de verdiler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz