DARÜLACEZE SEVGİ KERMESİ PERPA SERGİ SALONU’NDA AÇILDI

0
244 views

 

PERPA Sergi Salonu’nda düzenlenen ve sakinlerimizin el emeği ürünlerinden oluşan “Darülaceze Başkanlığı Sevgi Kermes”imizin açılışı Başkanımız Hamza Cebeci ile birlikte PERPA Yönetimi, çalışanlarımız ve PERPA çalışanlarının katılımıyla gerçekleştirildi.

Program A blok Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Sezgin’in konuşmaları ile başladı. Yaşlılar Haftasına değinen Sezgin ‘’ Sizleri burada ağırlamaktan memnuniyet duyduk’’ dedi.

B Blok Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Hacı Demir ise ‘’İslamiyet’te yaşlılara verilecek değer en güzel şekilde dile getirilmiştir. Hizmetiniz için şükranlarımızı sunarız ‘’ dedi.

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Başkanımız Hamza Cebeci de huzurevlerinin sayısına işaret ederek ‘’Amacımız yaşlı bakımevlerini çoğaltmak değil, ama mecburiyet varsa da en iyisini yapmak. PERPA yönetiminin sakinlerimizin el emeği ürünlerine sergi salonlarını açarak bu kermesi gerçekleştirmemize sağladıkları katkı için teşekkür ederim.’’ dedi.

Konuşmaların ardından kurdele kesimi ile kermes açılışı gerçekleştirildi. Özenle hazırlanan kermes ürünlerinin yanında sakinlerimiz de workshop çalışmaları ile kermese renk kattı.

Üretmekten, paylaşmaktan sevmekten ve sevilmekten aciz değiliz. Tüm Darülaceze’ye gönül verenleri kermesimize bekleriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz