DARÜLACEZE SOSYAL HİZMET ŞEHRİ TANITIM TOPLANTISI

0
260 views

 

Darülaceze Başkanlığı tarafından hazırlanan “Sosyal Hizmet Şehri Projesinin” tanıtım toplantısı kurumumuzun Kültür Merkezinde gerçekleşti.

Toplantıya; Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Darülaceze Başkanı Hamza CEBECİ, İdare Meclisi Üyemiz Necmeddin Bilal Erdoğan, Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Huriye Martı, RTÜK Başkanı Ebubekir ŞAHİN, Darülaceze Vakfı Başkanı Fatih Saraçoğlu, Darülaceze İdare Meclisi Üyelerimiz; Abdurrahman TOPBAŞ, Derya YANIK, Fuat KULAÇOĞLU, Namık AYHAN, Şerif ESENDEMİR, Tayyip YAŞAR, Hasan ŞAHİN, Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı, medya temsilcileri, sanat, spor ve iş dünyasından çok sayıda davetli katıldı.

Kahvaltının ardından Kur’an tilaveti ile başlayan toplantıda Darülaceze’yi ve projelerimizi anlatan sine-vizyon gösterimi ile Arnavutköy İlçesi Yassıören Mahallesinde inşasına başlanacak olan Darülaceze Sosyal Hizmet Şehri tanıtım filmi gösterildi.

Ardından; Asuman KARAŞABANOĞLU, Yağız ŞENKAL, Fatih SARAÇOĞLU, Erden TİMUR, Ebubekir ŞAHİN, Huriye Martı, Başkanımız Hamza CEBECİ son olarak Bakanımız Zehra Zümrüt SELÇUK birer konuşma yaparak yeni kurulacak olan bu tesisin tıpkı 125 yıl önce Sultan Abdülhamid Han’ın yaptığı gibi tüm halkımızın, kurum ve kuruluşlarımızın el birliğiyle dayanışma içinde inşa edilmesi gerektiğine vurgu yaptılar.

Toplantı günün anısına çekilen fotoğrafın ardından sona erdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz