DARÜLACEZE’DE BAHAR ŞENLİKLERİ

0
221 views

 

Darülaceze’de düzenlenen  Bahar Şenlikleri’ne sakinlerimiz, çalışanlarımız ve gönüllülerimiz büyük ilgi gösterdi.

İ.B.B Kültür Müdürlüğü’nün destekleriyle düzenlenen konserlerde Türkiye’nin sevilen sanatçıları yer aldı. Konserler Türk Sanat Müziği Sanatçısı Melihat Gülses ile başladı. Her hafta ünlü bir sanatçının sahne aldığı konserler T.S.M Sanatçısı Aydan Erbaş, Fantezi Müzik Sanatçısı Coşkun Sabah, T.H.M Sanatçısı Bedia Akartürk, Pop Müzik Sanatçısı Niran Ünsal’la devam edip T.S.M Neşe Karaböcek ile muhteşem bir final yaptı.

Ayrıca şenlik kapsamında; II. Abdülhamid’i tiyatro oyuncusu İhsan Ustaoğlu’nun canlandırdığı ve Erguvan Kültür Sanat Merkezi tarafından sahnelenen yardımcı yönetmenliğini Caner Bilginer’in, sanat yönetmenliğini ise İsmail Yağcı’nın  üstlendiği ‘’Gök Sultan Abdülhamit Han’’ tiyatrosu Darülaceze  izleyicileri ile buluştu.

Anneler günü de İBB çalışanı Merve Mutlu’nun organize ettiği geniş kapsamlı bir etkinlikle şenlik havasında geçti. Bahçede yiyecek stantları kuruldu, konserler düzenlendi. Vefa Durağı gençleri sakinlerimizle buluştu ve tek tek ilgilendi.

Başkanımız Hamza Cebeci Kurumumuzda gerçekleşen etkinliklerde yer alan sanatçılarımızı ve misafirlerimizi makamında ağırlayarak katkılarından dolayı şükranlarını sundu. Bu büyük, geniş katılımlı ve eğlenceli organizasyonlarda başta İBB Kültür Müdürlüğü olmak üzere, tüm emeği geçenlere, Darülaceze’ye gönül verenlere teşekkür etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz