Darülaceze’de Bayramlaşma

0
1.155 views

Bu sene de Kurban Bayramının 1. gününde geleneksel “Darülaceze Bayramlaşma Programı” vesilesiyle personelimiz ve sakinlerimizle bir araya geldik.

Sınırlı sayıda basın mensubunun kabul edildiği ve sosyal mesafe kurallarının uygulandığı bayramlaşma programımızın ilk bölümünde kurumumuzdan yetişen çocuklarımızı ağırladık.

Darülaceze Gönüllümüz Havva Gürak eşliğinde bayram ziyaretine gelen çocuklarımız bayram kahvaltısında Başkanımız Hamza CEBECİ ve yönetim kadromuzla bir araya gelerek bayramlaştılar.

Başkanımızın özel olarak ilgilendiği çocuklarımız daha sonra bahçemizde düzenlenen bayramlaşma programına katıldılar.

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürümüz Selda TAŞ’n sunumuyla gerçekleşen programda; Başkanımız Hamza CEBECİ, Genel Koordinatörümüz Mehmet Ayhan ÖMEROĞLU, Başkan Yardımcılarımız Ahmet MALATYALI, İlhan UĞUR, Funda ERSİN, Darülaceze Gönüllülerimiz Havva Gürak, Züleyha ORTAK, Personellerimiz Hemşire Rukiye Kahveci, Hatice KARAYILAN ve Teknik Personel Ergün ERDOĞAN birer konuşma yaparak bayram ile ilgili duygularını dile getirdiler.

Son konuşmayı gerçekleştiren Başkanımız Hamza Cebeci; sakin ve çalışanlarımıza bu zorlu süreçte gösterdikleri hassasiyet, birlik, beraberlik ve üstün çalışmaları için teşekkür ederek önümüzdeki günlerin hayırlara vesile olmasını temenni etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz