Darülaceze’de Bayramlaşma

Bu sene de Kurban Bayramının 1. gününde geleneksel “Darülaceze Bayramlaşma Programı” vesilesiyle personelimiz ve sakinlerimizle bir araya geldik.

Sınırlı sayıda basın mensubunun kabul edildiği ve sosyal mesafe kurallarının uygulandığı bayramlaşma programımızın ilk bölümünde kurumumuzdan yetişen çocuklarımızı ağırladık.

Darülaceze Gönüllümüz Havva Gürak eşliğinde bayram ziyaretine gelen çocuklarımız bayram kahvaltısında Başkanımız Hamza CEBECİ ve yönetim kadromuzla bir araya gelerek bayramlaştılar.

Başkanımızın özel olarak ilgilendiği çocuklarımız daha sonra bahçemizde düzenlenen bayramlaşma programına katıldılar.

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürümüz Selda TAŞ’n sunumuyla gerçekleşen programda; Başkanımız Hamza CEBECİ, Genel Koordinatörümüz Mehmet Ayhan ÖMEROĞLU, Başkan Yardımcılarımız Ahmet MALATYALI, İlhan UĞUR, Funda ERSİN, Darülaceze Gönüllülerimiz Havva Gürak, Züleyha ORTAK, Personellerimiz Hemşire Rukiye Kahveci, Hatice KARAYILAN ve Teknik Personel Ergün ERDOĞAN birer konuşma yaparak bayram ile ilgili duygularını dile getirdiler.

Son konuşmayı gerçekleştiren Başkanımız Hamza Cebeci; sakin ve çalışanlarımıza bu zorlu süreçte gösterdikleri hassasiyet, birlik, beraberlik ve üstün çalışmaları için teşekkür ederek önümüzdeki günlerin hayırlara vesile olmasını temenni etti.

Devamı

Benzer Haberler

İstanbul Valisi Ali YERLİKAYA’dan Darülaceze’ye Ziyaret

Başkanımız Hamza CEBECİ, İstanbul Valisi Ali YERLİKAYA’ya yakında açılışı yapılacak olan Darülaceze Sosyal ve Kültürel Tesis projesi hakkında bilgi verdi.  

İdare Meclisi Eylül 2021 Toplantısı Gerçekleşti

Darülaceze Başkanlığı Eylül ayı İdare Meclisi Toplantısı kurumumuzda gerçekleşti. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Derya Yanık Hanımefendinin başkanlığındaki toplantıya Başkanımız Hamza Cebeci ve İdare Meclisi...

‘Desteğim Seninle Her Yerde Darülaceze Gönüllüler Projesi’

Gençlik projeleri destek programı (2020-1) kapsamında Gençlik Ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen 'Desteğim Seninle Her Yerde Darülaceze Gönüllüler Projesi' kapanış programı geniş bir katılımla...

Bakanımız Sn. Derya Yanık Hanımefendi Kurban Bayramında Kurumumuzu Ziyaret Etti

Aile Ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Sn. Derya Yanık Hanımefendi Kurban Bayramı vesilesiyle kurumumuzu ziyaret etti. Başkanımız Hamza Cebeci Bakanımızı makamında ağırladı. Daha sonra kurum bahçesinde bayramlaşma...