Darülaceze’de Bayramlaşma

0
555 views

Sakinlerimizle bayramlaşma programı münasebetiyle bahçemizde bir araya geldik.

Başkan Yardımcımız Ahmet Malatyalı’nın açılış konuşmasıyla başlayan program anne babaya itaatin önemini vurgulayan ayetlerin yer aldığı video ile devam etti.

Bayramlaşma programımıza, davet ettiğimiz gönüllülerimiz Prof. Dr. İlhan Tomanbay, Oktay Tarhan ve Ali Gülcan katıldı.

Sakinlerimizin pandemi sürecindeki selamlarını, güzel dileklerini ve özlemlerini anlatan video sunumlarının sonunda, gönüllülerimiz ve Başkan Yardımcılarımız Funda Ersin ve Mesude Özcan, Özel Kalem Müdürümüz Merve Çakır bayram tebrik konuşması yaptı.

Başkanımız Hamza Cebeci de kürsüden sakinlerimiz bayramını kutlayarak “Dünyaya örnek olacak bir süreci yöneten ekibimizin başarısında sakinlerimizin de katkısı büyük oldu. Her bir doktor ve sağlık personelimizin tedbir kararlarına harfiyen uydular. Mesafelerini korudular. Bu güzide kurumda kaybımız olmadan atlattığımız önemli günlerimizin yardımcısı olan sakinlerimize de teşekkür ediyorum. Tüm çalışanlarımızın, sakinlerimizin, bağışcılarımızın ve gönüllülerimizin bayramını en kalbi duygularımla tebrik ediyorum. En kısa zamanda maske ve mesafesiz bayramlara kavuşmayı temenni ediyorum” dedi.

Bayramlaşma programı fotoğraf çekimi ve hediyeleşme ile sona erdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz