‘Desteğim Seninle Her Yerde Darülaceze Gönüllüler Projesi’

Gençlik projeleri destek programı (2020-1) kapsamında Gençlik Ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen ‘Desteğim Seninle Her Yerde Darülaceze Gönüllüler Projesi’ kapanış programı geniş bir katılımla Darülirfan toplantı salonunda gerçekleşti.

Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürümüz Selda Taş’ın sunduğu programa Başkanımız Hamza Cebeci ve Darülaceze Yönetimi, Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan ve akademik kadronun yanı sıra Darülaceze Gönüllülerimiz, öğrenciler ve sakinlerimiz katıldı.

Kuran’ı Kerim tilaveti ile başlayan program kurumumuzu anlatan sinevizyon ve proje kapsamında hazırlanan tanıtım filminin gösterimiyle devam etti.

Dr. Öğretim Üyesi Zeynep Gümüş Demir, Dr. Nebiye Yaşar, Darülaceze Gönüllülerimiz İş insanı Asuman Karaşabanoğlu ve Derya Temiz’in konuşmalarının ardından sakinlerimizden Nevin Özhan ve Turan Sağlamyürek kendi yazdıkları şiirleri okudu.

Gönüllümüz Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan, Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan ve Başkanımız Hamza Cebeci’nin konuşmalarının ardından hediye takdimi ve mini konser düzenlendi.

Çekilen hatıra fotoğrafıyla program sona erdi.

Devamı

Benzer Haberler

İstanbul Valisi Ali YERLİKAYA’dan Darülaceze’ye Ziyaret

Başkanımız Hamza CEBECİ, İstanbul Valisi Ali YERLİKAYA’ya yakında açılışı yapılacak olan Darülaceze Sosyal ve Kültürel Tesis projesi hakkında bilgi verdi.  

İdare Meclisi Eylül 2021 Toplantısı Gerçekleşti

Darülaceze Başkanlığı Eylül ayı İdare Meclisi Toplantısı kurumumuzda gerçekleşti. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Derya Yanık Hanımefendinin başkanlığındaki toplantıya Başkanımız Hamza Cebeci ve İdare Meclisi...

‘Desteğim Seninle Her Yerde Darülaceze Gönüllüler Projesi’

Gençlik projeleri destek programı (2020-1) kapsamında Gençlik Ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen 'Desteğim Seninle Her Yerde Darülaceze Gönüllüler Projesi' kapanış programı geniş bir katılımla...

Bakanımız Sn. Derya Yanık Hanımefendi Kurban Bayramında Kurumumuzu Ziyaret Etti

Aile Ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Sn. Derya Yanık Hanımefendi Kurban Bayramı vesilesiyle kurumumuzu ziyaret etti. Başkanımız Hamza Cebeci Bakanımızı makamında ağırladı. Daha sonra kurum bahçesinde bayramlaşma...