‘Desteğim Seninle Her Yerde Darülaceze Gönüllüler Projesi’

0
1.303 views

Gençlik projeleri destek programı (2020-1) kapsamında Gençlik Ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen ‘Desteğim Seninle Her Yerde Darülaceze Gönüllüler Projesi’ kapanış programı geniş bir katılımla Darülirfan toplantı salonunda gerçekleşti.

Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürümüz Selda Taş’ın sunduğu programa Başkanımız Hamza Cebeci ve Darülaceze Yönetimi, Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan ve akademik kadronun yanı sıra Darülaceze Gönüllülerimiz, öğrenciler ve sakinlerimiz katıldı.

Kuran’ı Kerim tilaveti ile başlayan program kurumumuzu anlatan sinevizyon ve proje kapsamında hazırlanan tanıtım filminin gösterimiyle devam etti.

Dr. Öğretim Üyesi Zeynep Gümüş Demir, Dr. Nebiye Yaşar, Darülaceze Gönüllülerimiz İş insanı Asuman Karaşabanoğlu ve Derya Temiz’in konuşmalarının ardından sakinlerimizden Nevin Özhan ve Turan Sağlamyürek kendi yazdıkları şiirleri okudu.

Gönüllümüz Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan, Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan ve Başkanımız Hamza Cebeci’nin konuşmalarının ardından hediye takdimi ve mini konser düzenlendi.

Çekilen hatıra fotoğrafıyla program sona erdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz