DÜNYA KAYSERİLİLER GÜNÜ BULUŞMASI DARÜLACEZE’DE GERÇEKLEŞTİ

0
130 views

 

Her yılın 38. Gününü “Dünya Kayserililer Günü” olarak kutlayan Kayserili dostlarımız bu özel gün için Darülaceze’mizi seçtiler.

Kayseri deyince ilk akla gelen “mantı” ikramıyla başlayan programın açılışı Kur’an Tilaveti ile oldu.

Hafız Yusuf Karagöz’den dinlediğimiz tilavetin ardından yemek duasını İstanbul Müftülüğü Baş Vaizi Mustafa Akgül Hocaefendi yaptı.

Darülaceze’yi ve Darülaceze’nin yeni projeleri; “Sosyal Hizmet Şehri” ve “Üniversite ve Yurt Projesi” ni anlatan sine-vizyon gösterimini takiben Ak Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sayın Memduh Büyükkılıç video konferans ile haziruna seslendi.

Darülaceze Başkanı Hamza Cebeci selamlama konuşmasında böyle bir toplantı için kurumumuzu seçtiklerinden dolayı tüm misafirlerimize teşekkür etti.

Başkanımızın ardından Kayseri 26. Dönem Milletvekili Sayın Sami Dedeoğlu yaptığı konuşma sırasında TBMM Başkanı ve Ak Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım ile bir telefon bağlantısı yaptı.

Sayın Binali Yıldırım programda bulunan tüm misafirlere iyi dileklerini iletti.

Bahçelievler Belediye Başkanı Sayın Osman Develioğlu’nun konuşmasının ardından son olarak 23. 24. ve 25. Dönem Kayseri Millet Vekili, Ak Parti MKYK Üyesi Yaşar Karayel haziruna hitap etti.

Günün anısına çekilen hatıra fotoğrafının ardından program sona erdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz