EYÜP SULTAN TEPESİ’NDE ÇAY KEYFİ

0
335 views

 

Sakinlerimiz, Sevgililer Günü’nü Eyüp Belediyesi’nin düzenlediği programda kutladı.

Sabah namazında Eyüp Sultan Camii’ne gelen sakinlerimiz, burada namazlarını kılıp dua etti. Duanın ardından Ensar-i Konağı’na geçen sakinlerimiz, Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın ve eşi Tülay Aydın ile birlikte kahvaltı yaptı. Kahvaltının ardından teleferikle Eyüp Sultan (Pierre Loti) Tepesi’ne çıkan sakinlerimiz, Haliç manzarası eşliğinde, çaylarını yudumlayıp, düzenlenen fasılda gönüllerince bir gün yaşadı. Burada Başkan Remzi Aydın ile eşi Tülay Aydın tarafından sakinlerimize gül takdim etti.

Başkan Aydın, 14 Şubat’ta Darülaceze sakinlerini unutmadıklarını ifade ederek, “Onlarla birlikte güzel bir gün geçirmeye çalışıyoruz. İlginç bir anı olduğunu düşünüyorum. Kahvaltımızı yaptık, namazımızı kıldık. Şimdi de Eyüp Sultan Tepesi’ne çıkıyoruz. Haliç’i izleyeceğiz, orada sohbet edeceğiz. Bu sene bu etkinliği ikinci defa yapıyoruz.” dedi.

Sakinlerimizden Özgün Gülen, etkinlikten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Güzel bir duygu. Allah razı olsun. Başkanımız Hamza Cebeci’nin sayesinde Darülaceze’de çok güzel günlerimiz geçiyoruz. Çok memnunuz, sağ olsun. Hepinizden Allah razı olsun.” diye konuştu.

Düğer bir sakinlerimiz Füsun Kaslak ise, “Bütün sevgililerin Sevgililer Günü kutlu olsun. Daha nice Sevgililer Günü’ne çıkmak nasip olsun. Çok güzel bir gezi oldu. Çok teşekkür ederiz Başkanımız Hamza Cebeci’ye de Belediye Başkanımız Remzi Aydın’a da.  Bütün ekibe başkanlarımıza candan teşekkürler.” şeklinde konuştu.

Haliç’in eşsiz manzarasını izleyen Ayşe Ceylan ise, savaşsız ve saadet dolu bir dünya dilediğini söyleyerek, “Allah’tan savaşsız, harpsiz, kavgasız bir dünya temenni ediyoruz. Başkanımız Hamza Cebeci başta olmak üzere Eyüp Belediye Başkanımıza, hanımına çok çok teşekkür ediyoruz. Bizi hiç unutmuyorlar. Çok teşekkürlerimi iletiyorum.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz