Hewlett Packard Enterprise temsilcilerini kurumumuzda ağırladık

Hewlett Packard Enterprise (HPE) Türkiye temsilcilerini kurumumuzda ağırladık.

Darülirfan toplantı salonunda gerçekleşen programa, Başkanımız Hamza Cebeci, Darülaceze gönüllümüz Dr. Rukiye Karaköse, Hewlett Packard Enterprise (HPE) Türkiye Genel Müdürü Güngör Kaymak, HPE Aruba Networks Türkiye Müdürü Ersin Uyar, BT Haber Şirketler Grup Başkanı Murat Göce ve BT Haber Finans Müdürü Tuba Şehiraltı katıldı.

Basın Yayın ve Halkla ilişkiler Müdürümüz Selda Taş’ın sunumuyla gerçekleşen programda kurumumuzu ve projelerimizi anlatan sinevizyon gösterimi gerçekleşti. Başkanımız Hamza Cebecinin hoşgeldin konuşmasının ardından Hewlett Packard Enterprise (HPE) Türkiye Genel Müdürü Güngör Kaymak yaptığı konuşmada; “Çalışanlarımız kendi gönüllülük çalışmaları kapsamında zaman zaman Darülaceze’ye gelip burada kalanlara destek verip katkı yapmaya çalışıyorlar fakat bugün bu desteği ve katkıyı kurum olarak yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İzlediğimiz videolarda Darülaceze için yapılan çalışmalara hayran kaldım. Bu hizmetlerden dolayı Başkanımız Hamza Cebeci’yi ve ekibini tebrik ediyorum.” dedi.

Sayın Kaymak ayrıca, Darülaceze yerleşkesi içindeki tüm binalarda ve açık alanlarda hızlı ve kesintisiz kablosuz internet kullanımına yönelik tüm cihazların ve altyapısının Hewlett Packard Enterprise (HPE) Türkiye olarak üstlendiklerini, en kısa zamanda da hayata geçireceklerini ifade etti.

Biz de bu katkılarından dolayı Sayın Güngör Kaymak’ın şahsında Hewlett Packard Enterprise (HPE) Türkiye ve HPE Aruba Networks Türkiye ailesine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Devamı

Benzer Haberler

Hakan Gedikli Projemizde İncelemelerde Bulundu

Darülaceze Sosyal ve Kültürel Tesis Projemizin müşavir firması Emlak Konut’un Genel Müdürü Hakan Gedikli ve Başkanımız Hamza Cebeci, devam etmekte olan inşaatımızda incelemelerde bulundu.

Mayıs Ayı İdare Meclis Toplantımız Gerçekleşti

Darülaceze Başkanlığı İdare Meclisi Mayıs Ayı toplantımız Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Derya YANIK, Başkanımız Hamza CEBECİ, İdare Meclisi Üyelerimiz Necmeddin Bilal ERDOĞAN, Hasan...

Darülaceze İyilik Müzayedesi yapıldı

İyilik Müzayedesi Darülaceze Başkanlığı Darülirfan Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Darülaceze Başkanlığının Arnavutköy Yassıören’de inşasına başlanacak olan Sosyal Hizmet Şehri projesine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen İyilik Müzayedesine...

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı’ndan Kurumumuza Ziyaret

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın ve ekibi kurumumuzu ziyaret etti. Başkanımız Hamza Cebeci, İdare Meclisi Üyemiz Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu ve idari personelin...