İŞADAMI ADNAN SÜNGÜ BAŞKANIMIZI ZİYARET ETTİ

0
774 views

 

Üsküdarlı Genç İşadamı Adnan Süngü, Başkanımız Hamza Cebeci’ye ziyarette bulundu. Misafirimizi Makamında kabul eden Başkanımız Hamza Cebeci, Darülaceze’nin kurulduğu günden beri hizmetlerini aksatmadan vermesinin hakkımızın fedakârlığının bir göstergesi olduğunu, bunun ise millet olarak gururunu yaşadığımızı söyledi.

Başkanımız Cebeci, “Darülaceze, devlete bağlı olmakla birlikte devletten hiçbir ödenek almayan istisna kamu kurumudur. Kurumun bütün giderleri halkımızın bağışlarıyla karşılanmaktadır. Cennetmekân Sultan Abdülhamid Han, Darülaceze’de böyle muazzam bir sistem teşekkül etmiştir. Darülaceze kimsesizlerin kimsesi olarak halkımıza mal olmuş güzide bir kurumdur. İşadamlarımızın destekleriyle burada verilen hizmetler daha da üst noktalara gelecektir.”dedi.

İşadamı Adnan Süngü de Başkanımız’ın Darülaceze’deki projelerini hayranlıkla takip ettiğini, bu kuruma her zaman yardıma hazır olduklarını ve çalışmalarında kendilerini desteklediklerini ifade etti.

Başkanımız Hamza Cebeci, Üsküdarlı Genç İşadamı Adnan Süngü’ye günün anısına 1895 yılında Darülaceze’nin açılışında Sultan Abdülhamid Han’a sunulan albümün tıpkı basımı olan Darülaceze Albümleri’ni hediye etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz