İSTANBUL VALİSİ ALİ YERLİKAYA DARÜLACEZE’Yİ ZİYARET ETTİ

0
297 views

 

Darülaceze Başkanlığı olarak temellerini atmaya hazırlandığımız önemli projelerin arefesinde İstanbul Valisi Ali Yerlikaya’yı kurumumuzda ağırlamak ve desteğini almak fırsatını bulduk.

Kurumumuzun Kültür Merkezinde gerçekleşen etkinliğe İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Darülaceze Başkanı Hamza Cebeci, Darülaceze Vakfı Başkanı Fatih Saraçoğlu, STK Yöneticileri, işadamları ve kurum personelimiz katıldı.

Kur’an Tilavetiyle başlayan programda Darüleceze’yi ve projelerimizi tanıtan sine-vizyon gösteriminin ardından; gönüllümüz Asuman Karaşabanoğlu, Darülaceze Vakfı Başkanı Fatih Saraçoğlu, Başkanımız Hamza Cebeci ve Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz birer selamlama konuşması yaptılar.

Son olarak günün konuşmacısı Sayın Ali Yerlikaya haziruna hitaben bir konuşma yaptı.

Sayın Yerlikaya konuşmasında özetle şunları söyledi;
 “Biz başkaları gibi değiliz. Bizim inancımız ben açım diyenin soframızda yer bulduğu, azalmasından korkmadığımız bir bereket kavramı barındırır. Biz Bismillah der başlarız, Elhamdülillah ile kalkarız. Bu nimetler Rabbimizin bize ikramıdır. Dolayısıyla bu düstur üzere kurulmuş olan Darülaceze’nin manevi havasını teneffüs etmekten çok bahtiyarım. Başta başkanımız Hamza cebeci olmak üzere tüm darülaceze ailesini hizmetlerinden dolayı tebrik ederim” dedi.

Toplantı birlikte çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz