KARTEPE BELEDİYE BAŞKANI ÜZÜLMEZ´DEN BAŞKANIMIZ CEBECİ´YE ZİYARET

0
114 views

 

Sosyal sorumluluk hizmetleri alanında öncü ve örnek projeleriyle tanınan Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Başkanımız Hamza Cebeci’yi ziyaret etti.

Ziyaret sırasında güncel kurum faaliyetlerini anlatan ve Başkan Üzülmez’e eşlik ederek kurumu gezdiren Başkanımız Hamza Cebeci, “Değerli dostum Hüseyin Bey’in ziyaretinden memnuniyet duydum. İlçesinde yaptığı sosyal yardım çalışmalarını öğrendiğimde de gurur duyduğumu ifade etmek isterim. Sevgili başkanın maneviyat ağırlıklı yardım projelerine konsantre olması ve gönüllülük esasıyla değer katarak yaptığı hizmetler takdire şayan. Her zaman işbirliği ve desteğe hazırız. İnşallah ilk fırsatta kendisini ziyaret edip, örnek çalışmaları yerinde görmek isterim. Ziyareti için teşekkür ediyorum” dedi.

Darülacaze gibi köklü ve önemli bir kurumu yerinde görmekten mutlu olduğunu belirten Kartepe Belediye Başkanı Üzülmez,“Darülaceze Başkanımız Hamza Cebeci’nin tecrübesi ve kişiliği ile farkını hissettirerek, çalışmalarıyla da müessesenin değerine değer kattığını memnuniyetle gözlemledim. Ne mutludur ki; toplum yararına çok önemli bir  kurumun başında Hamza Bey gibi merhametli bir kişiliğe sahip olan değerli büyüğümüz var. Bu da, gelecekte daha güzel işler için, güven ve umut veriyor. En kısa zamanda Hamza Bey’i Kartepe’de ağırlamaktan memnuniyet duyarım.” Dedi.

Ziyaret sonunda Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Darülaceze Başkanı Hamza Cebeci’ye ev sahipliği için teşekkür ederek, günü anısına hediye takdiminde bulundu. Başkan Üzülmez, bahçede gezintiye çıkan sakinlerimizle sohbet ederek, hatırlarını sorduktan sonra kurumdan ayrıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz