“Lale Devri” finali Darülaceze’de yaptı

0
327 views

FOX TV’de yayınlan ve uzun yıllar ekranlarda evlerimize misafir olan Lale Devri dizisi final sahnesi için tarihî Darülaceze’yi seçti.

Darülaceze Başkanı Nevzat Bayhan, erkranlara veda etmeye hazırlanan Lale Devri dizinin sevilen sanatçıları Hatice Aslan ile Tolgahan Sayışman’ı Makamı’nda kabul ederek; Zor zamanlarda büyük fedekârlıklarla kurulmuş olan Darülaceze hakkında detaylı bilgi verdi ve bu başarılı çalışmalarından dolayı sanatçıları tebrik etti.

Sinema ve Tiyatro alanındaki özverili çalışmalarıyla gönüllere taht kuran  sanatçılar Hatice Aslan ile Tolgahan Sayışman, burada çok duygulandıklarını söyleyerek Başkan Bayhan’a çalışmalarında başarılar dilediler.

Başkan Bayhan, halkımızın bağışlarıyla 119 yıldır hizmetine devam eden Darülaceze’ye sanatçılarımızın ilgisinden çok mutlu olduğunu, bu güzide Kurumun sadece bir bakım evi değil tam donanımlı bir sosyal hizmet şehri olarak tasarlandığını ve bugüne kadar da amacına uygun olarak hizmetine devam ettiğinini öte yandan bu Kurumun, birlikte yaşama sanatının dünyaya sunulduğu bir simge kuruluş ve medeniyetimizin önemli algısı olduğunu, belirtti.  Bayhan; “Sn. Başbakanımız ve Bakanımızın şefkatli himayelerinde, sakinlerimize yirmidört saat kesintisiz ve kalite hizmet verilmektedir” dedi.

Ünlü sanatçılarımız hayranlarına da; “Lale Devri” sonrası yeni dizilerle ekranlarda birlikte olacakları müjdesini verdiler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz