PEPE: BU KURUMA HİZMET ETMENİN MANEVİ TARAFI ÇOK BÜYÜK

0
157 views

PEPE: BU KURUMA HİZMET ETMENİN MANEVİ TARAFI ÇOK BÜYÜK

Adalet ve Kalkınma Partisi kurucu üyesi Çevre ve Orman Eski Bakanımız Osman Pepe kurumumuza ziyaret gerçekleştirdi.

Başkanımız Hamza Cebeci, Orman Eski Bakanımız Pepe’yi makamında ağırlayarak yeni projeler ile ilgili detaylı bilgi aktardı.

Siyasetçilerimizin ve devlet adamlarımızın Darülaceze’ye sahip çıkmalarının önemine değinen Başkanımız Cebeci, Kurumumuz, devletimizin güvencesinde, kurulduğu günden bugüne tüm ihtiyaçlarını hayırseverlerin bağışları ile karşılayarak hizmetlerine devem ettiğini söyledi.

Orman Eski Bakanımız Osman Pepe, bu kuruma hizmetin manevi tarafının çok önemli olduğunu, gönülden yapılan işlerin dönüp tekrar insanları bulacağını ifade etti.

Bakanımız Pepe: &”Büyüklerimizi Darülaceze’de huzur içinde gördükçe ecdadımızla gurur duyuyor, Darülaceze’nin kurucusu Abdülhamid Han’ı rahmetle minnetle anıyoruz.”dedi.

Başkanımız Cebeci ile Orman Eski Bakanımız Pepe’nin görüşmesine Başkan yardımcılarımızdan Ahmet Malatyalı, Ümit Ünal, İlhan Uğur ile Ali Erdem de hazır bulundular.

Pepe, Adalet ve Kalkınma Partisi kurucu üyeliği yanında, Refah Partisi’nden 20. dönem, Fazilet Partisi’nden de 21.Dönem, Ak Parti’den 22.dönem, 23. Dönem Kocaeli’nden milletvekili seçildi. 58. Hükümet’te Orman Bakanı, 59. Hükümet’te de Çevre ve Orman Bakanı olarak görev yaptı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz