Rami Gıda Tüccarları Darülaceze’yi ziyaret etti

0
132 views

İstanbul Gıda Toptancı Tüccarları Derneği  Başkanı Mustafa Karlı ve yönetim kurulu üyeleri  Darülaceze Başkanı Nevzat Bayhan’ı ziyaret etti.

İstanbul Gıda Toptancı ve Tüccarları Derneği Başkanı Mustafa Karlı; Tüccarlar Derneği olarak Darülaceze’ye yardımda bulunduklarını, bunun yeterli olmadığını ileriki günlerde daha da organizeli olarak bu güzide kuruma katkıda sağlayacaklarını ifade etti.

Tüccarlarımızın Darülaceze’yi ziyaretlerinden çok memnun olduğunu söyleyen Bayhan, “Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın sosyal devlet vizyonu ve Bakanımız Sayın Fatma Şahin’in şefkatli himayelerinde gün be gün gelişerek ve hizmet kalitesini yükselterek bilge insanlarımızın sığınağı olan Darülaceze’nin bu güne gelmesinde tüccarlarımızın ve işadamlarımızın katkıları çok büyüktür. Kendilerine yapmış oldukları bu fedakârlıklardan ve örnek davranıştan dolayı Sn. Başkan başta olmak üzere yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum.” dedi.

Ziyaret esnasında İstanbul Gıda Toptancı Tüccarları Derneği Adına Başkan Karlı, Darülaceze’ye bağışta bulundu.  Darülaceze’nin ihtiyacı çerçevesinde yapılan bağışa karşılık Darülaceze Başkanı Nevzat Bayhan tarafından Başkan Mustafa Karlı’ya şükran belgesi verildi.

Daha sonra Başkan Nevzat Bayhan’ın eşliğinde Darülaceze’yi gezen Tüccarlar orada bulunan yaşlı ve kimsesizlerle sohbet edip, daha sonra  Darülaceze sakinlerinin el emeği göz nuru ürünlerinin satışa sunulduğu Hediyelik Eşya Mağazasında  alışveriş yapıp bir katkı daha sağladılar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz