TURKCELL YÖNETİM KURULU BAŞKANI AHMET AKÇA, DARÜLACEZE’YE ZİYARETTE BULUNDU

0
363 views

 

Turkcell Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet AKÇA ve ekibi kurumumuzu ziyaret ettiler.

Darülaceze’de ne zaman ihtiyaç olsa tereddüt etmeden en üst seviyede destek veren Turkcell ailesi ve Sayın Ahmet AKÇA kurumumuzun Kültür Merkezinde personelimiz ile bir araya geldi.

Düzenlenen etkinlikte Darülaceze’yi tanıtan sine-vizyon gösterimine ek olarak yeni Darülaceze projemizin tanıtımı için Turkcell tarafından hazırlanan kamu spotları ilk defa izleyicilere sunuldu.

Başkanımız Hamza CEBECİ’nin hoşgeldiniz konuşmasında “Burada yapılan, yapılacak olan, yapılmış olan bizim görmüş olduğumuz dönemlerde Sayın Cumhurbaşkanımız’ın güçlü desteği olmasa bunları yapmamız çok zor. Sayın Bakanımız Zehra Zümrüt Selçuk hanımefendi de bütün İdare Meclisi toplantılarımıza katılıyor ve kendisi de Darülaceze’ye canla başla destek veriyor. Turkcell’in Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akça, Darülaceze gibi müesseselere hassasiyeti olan insanların katkılarıyla burası her geçen gün güzelleşiyor” dedi ve Turkcell’e Darülaceze için yaptıkları tüm hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Sayın Ahmet AKÇA’da yaptığı konuşmayla Darülaceze çalışanlarına hitap etti. Sayın AKÇA konuşmasında şunları ifade etti: “Bazı mekanlarda, bir lafızda dahi bulunmak bir lütuftur. Darülaceze’de böyle bir kurumdur. Turkcell çok büyük bir aile ve Darülaceze için yaptıkları, yapacaklarının yanında hiç bir şey. Turkcell insanlığa hizmet etmeye devam edecek. Darülaceze Başkanı Hamza Cebeci burada çok şey değiştirdi. Müessese adeta yeniden ayağa kalktı. Bunu görmek bizlere gurur verdi. Bu müessese bizim ve milletimizin en güzel temsilcilerinden bir tanesi. İnsana duyulan sevginin, saygının, şefkatin gözle görüleceği bir mekan. Burada bulunmak insanın rızkınıda bereketlendirir, neslini de bereketlendirir” dedi.

Sakinlerimizi ve çocuk yuvamızı ziyaret ettikten sonra son olarak Turkcell tarafından Rehabilitasyon Merkezimiz için yaptırılan asansör Sayın AKÇA ve Başkanımız tarafından kullanıma açıldı.

Birlikte çekilen aile fotoğrafının ardımdan misafirlerimizi uğurladık.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz