“YAPILAN HİZMETLERLE İFTİHAR ETTİK”

0
377 views

 

Adım Grubu Başkanı İbrahim Ekşi, kurumumuza yaptıkları ziyaretlerinde burada yapılan çalışmalarla iftihar ettiklerini söyledi.
Adım Grubu yönetimi kurumumuza ziyaret gerçekleştirerek, yapılan çalışmaları yerince inceledikten sonra sakinlerimizle dairelerinde sohbet ettiler ve çiçek sundular.
Başkanımız Hamza Cebeci’nin kendilerini çok güzel karşıladığını söyleyen Adım Grubu Başkanı İbrahim Ekşi, “Darülaceze Başkanı Hamza Cebeci Bey bizi çok güzel karşıladı ve ağırladı. Hizmetleriyle ve projeleriyle ilgili sunumlarını heyecanla izledik ve burada yapılan hizmetlerle iftihar ettik. Adım Grubu Yönetimi olarak, Başkan Hamza Cebeci’nin şahsında ekibine teşekkür eder,  başarılarının devamını dileriz.”dedi.
Başkanımız Hamza Cebeci de Adım Grubu yöneticilerinin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, yapılan ziyaret için çok teşekkür etti.
Adım Grubu’nun kurumumuzu ziyaretinde Başkanımız Hamza Cebeci ve  Adım Grubu Başkanı Hektaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim EKŞİ ile birlikte; Başkan Yardımcılarımızdan Ahmet Malatyalı, Ümit Ünal, Ali Erdem, E. Savcı Hasan Şahin, Vatan Bilgisayar Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Vatan, Polat İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Polat, Merkez Valisi Murat Yıldırım, İşadamı Bahattin Çaşkurlu, DDY Sirkeci Garı İşletme müdürü Reşat Özmen, Emke İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Kerim Özcanlı, E. Subay Selahattin Arslan da bulundu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz