YAŞLI REFAHINDA MANEVİ SOSYAL HİZMETLER TOPLANTISI

0
343 views

 

Uzm. Klinik Psikolog Rukiye Karaköse’nin Üsküdar Üniversitesi Doktora araştırmaları çerçevesinde kurumumuzda gerçekleştirdiği “Yaşlı refahında manevi sosyal hizmetler; Darülaceze Örneği” çalışmasının final toplantısı Ziyaretçi Merkezimizde gerçekleşti.

Toplantıya Başkanımız Hamza Cebeci, Dr. Abdülhakim Beki, Erol Erdoğan, Uzm. Klinik Psikolog Rukiye Karaköse, Klinik Psikolog Ayşenur Bayraktar, Klinik Psikolog Feyza Beki, Darülaceze Personeli ve sakinlerimiz katıldı.

Darülaceze Başkanlığında sakinlerimizin katılımı ile 6 hafta boyunca yürütülen çalışmalarda, Türkiye’de yaşlı refahına yönelik manevi sosyal hizmet alamına ilişkin örnek bir uygulama ile yaklaşım ve öneriler konusunda işlevsel modellerin nasıl geliştirilebileceği incelendi.

Başkan Yardımcımız Ahmet Malatyalı’nın sunumuyla gerçekleşen programda Başkanımız Hamza Cebeci, Abdülhakim Beki, Erol Erdoğan, Ayşenur Bayraktar, Feyza Beki birer konuşma yaparak çalışmanın önemine dair görüşlerini dele getirdiler.

Rukiye Karaköse konuşmasında Türkiye’de ilk defa gerçekleşen böyle bir çalışma için destek veren Darülaceze’ye ve katılım sağlayan sakinlerimize teşekkür etti.

Kurumumuz çalışanları ve sakinlerimizin görüşlerinin ardından çalışmaya katılan sakinlerimize sertifikaları takdim edilmesiyle etkinlik sona erdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz