YENİ İDARE MECLİSİMİZ İLK TOPLANTISINI YAPTI

0
281 views

 

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nca ataması yapılan İdare Meclisi Üyelerimiz Bakanımız İdare Meclisi Başkanımız Sn. Dr.Fatma Betül Sayan Kaya başkanlığında ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Bakanımız İdare Meclisi Başkanımız Sn. Dr. Fatma Betül Sayan Kaya, Ulu Hakan Sultan Abdülhamid Han tarafından insanlığa armağan edilen çağların iyilik hareketi Darülaceze’nin İdari Meclisi’ne atadığı her bir üye ile kimsesizlerin kimsesi olan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’nın yakından ilgilendiğini, bu iyilik hareketinin çalışmalarına kendilerini dahil ettiği için Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a minnet ve şükranlarımı arz ettiğini ifade etti. Bakanlık olarak  da Darülaceze’ye büyük önem verdiklerini belirten Sn. Sayan Kaya, bu ilk toplantının kurumu tanıma toplantısı olduğunu, Sayın Başbakanımızın ve Cumhurbaşkanımızın teveccühüne layık olmak için bütün üyelerin seferber olacağını sözlerine ekledi.

Yaklaşık iki saat süren toplantı, Başkanımız Yüksek Mimar Hamza Cebeci’nin kurum ile ilgili sunumununun ardından İdare Meclisi Üyeleri gündemdeki maddeleri görüşerek karara bağladılar.

Toplantı, Bakanımız Dr.Fatma Betül Sayan Kaya Başkanlığında; Müsteşarımız Sn. Ebubekir Şahin,  Başkanımız Sn. Hamza Cebeci,  Sn. Abdurrahman Topbaş,  Sn. Derya Yanık, Sn. Hasan Şahin, Sn. Fuat Kulaçoğlu, Sn. Namık Ayhan, Sn. Yrd.Doç.Şerif Esendemir ile Sn. Önal İnaltekin’nin katılımıyla gerçekleşti.

Bu program öncesinde Başkanımız Hamza Cebeci, İdare Meclisi Üyelerimize kurumun içerisinde yapılan çevre düzenlemeleriyle ilgili yerinde bilgi verdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz